0
Košík je prázdný
0

    Infolinka: 

    +420 734 310 460

    E-mail: 

    info@t-cz.com

    Status

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    Status: Novinka 

    232 produktů
    12 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    Kategorie: Cat.5e; Nejvyšší teoretická rychlos: 1000BaseT; Typ konektoru: RJ45; Určení: drát, lanko; Stínění: ano; Skládaný: ano; Osazení pozic kontaktů: 8p8c; Min. životnost: 1000 zapojení/odpojení; Krytí kontaktů: 50 µ zlata; Provozní teplota: -10 až..

    6.30 Kč 

    bez DPH

    7.62 Kč 

    s DPH

    Vodotěsný konektor kategorie 6 umožňuje snadné připojení dvou částí krouceného dvojitého kabelu 5e / 6, vybaveného konektory Rj-45.

    137 Kč 

    bez DPH

    165 Kč 

    s DPH

    Držák s výškou trubky 500/35/2mm a délkou montážní pásoviny 550mm s 5 otvory pro zajištění do trámu.

    348 Kč 

    bez DPH

    421 Kč 

    s DPH

    Signal LTE je filtr který slouží k zatlumení nežádoucí části spektra UHF (791 - 862 MHz) vyhrazené pro přenos dat v mobilních sítích (LTE). Přístroj je zvláště vhodný pro systémy s širokopásmovým zesilovačem pokrývajících celé UHF pásmo (až do 862 MHz). V

    136 Kč 

    bez DPH

    165 Kč 

    s DPH

    Nádstavec 0,6m, d 35mm na stožár (vertikál), pro antény TV, SAT, WIFI. Možnost uchycení na tyč o průměru 25-70mm Povrchově upraveno žárovým zinkem

    256 Kč 

    bez DPH

    309 Kč 

    s DPH

    ULTRA HD 4K Android TV box certifikovaný společností Google s podporou online služeb a přehrávání videa, hudby i fotografií.

    1 719 Kč 

    bez DPH

    2 080 Kč 

    s DPH

    MC220L je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC220L, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH, je určen pro..

    413 Kč 

    bez DPH

    500 Kč 

    s DPH

    MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modul..

    254 Kč 

    bez DPH

    307 Kč 

    s DPH

    Přepěťová ochrana Acar 504 WF Rack 19" 3m, černá, kovové "uši" pro upevnění do racku 19"Speciální verze modelu acar 504WF určená do 19" skříní. Skutečná ochrana před přepětím spolu s novým filtračním obvodem odstraňujím elektromagnetická rušení. Doko

    515 Kč 

    bez DPH

    623 Kč 

    s DPH

    Vstupní napětí: 90 ~ 264 V AC (47 ~ 63Hz) Výstupní napětí: 6V DC Výstupní proud: 2A Výstupní výkon: 12W Výstupní konektor: 2,1 x 5,5 x 11mm Délka kabelu: 1400 mm Pracovní teplota: 0 ~ 40°C

    169 Kč 

    bez DPH

    204 Kč 

    s DPH

    Speciální verze napájecích panelů pro montáž do 19" rámu chrání proti přepětí.

    626 Kč 

    bez DPH

    757 Kč 

    s DPH

    Zesilovač CA-340 je domovní zesilovač pro pozemní analogový a digitální příjem TV/FM signálů kompaktibilní s LTE. Je vhodný pro použití v rodinných domech i pro více bytových jednotek. Zesilovač je vyroben v ZAMAC odlitku který má vynikající stínící účink

    1 321 Kč 

    bez DPH

    1 599 Kč 

    s DPH

    Záložní napájecí zdroj UPS - EAST 1500LCD (1500VA/900W) Line Interactive

    3 052 Kč 

    bez DPH

    3 693 Kč 

    s DPH

    Výška:6U; Rozměry: 600x450x3700mm (šířka,hloubka, výška); Nostnost: do 60kg; Balena v jednom kartónu; Závěsná;

    1 208 Kč 

    bez DPH

    1 462 Kč 

    s DPH

    Vyvazovací panely s ocelovými oky jsou konstruovány pro montáž do 19" vertikálních lišt. Vnější rozměr ocelového oka je přibližně 44 x 44 mm. Výška panelu je 1U. Povrchová úprava kovových částí panelů je provedena práškovou technologií ve standardní

    264 Kč 

    bez DPH

    319 Kč 

    s DPH

    Cube 60G ac; A high-speed 60 GHz CPE with Gigabit Ethernet and a 5 GHz failover. The easy and affordable way of eliminating interference and downtime!; If you are managing networks in a large, busy area (like a park or a stadium), then you have; probab..

    2 080 Kč 

    bez DPH

    2 517 Kč 

    s DPH

    Jetstream TL-SG2428P PoE Switch značky TP-Link je managovatelný L2 switch s funkcí PoE, obsahující 24 Gigabitových LAN portů s funkcí 802.3af/at PoE a k tomu další 4 Gigabitové SFP porty. Switch má celkový PoE budget pro napájení zařízení po kabelu 250..

    7 439 Kč 

    bez DPH

    9 001 Kč 

    s DPH

    Jetstream TL-SG2210MP PoE Switch značky TP-Link je managovatelný L2 switch s funkcí PoE, obsahující 8 Gigabitových LAN portů s funkcí 802.3af/at PoE a k tomu další 2 Gigabitové SFP porty. Switch má celkový PoE budget pro napájení zařízení po kabelu 150..

    3 768 Kč 

    bez DPH

    4 559 Kč 

    s DPH

    Výkonný powerline systém, který s pomocí pokročilé technologie HomePlug AV2 zajišťuje stabilní a vysokorychlostní kabelové připojení a poskytuje bleskurychlý datový přenos po elektrickém vedení . To vše s dosahem až 300 metrů . Streamujte v HD, hrajte ..

    1 050 Kč 

    bez DPH

    1 271 Kč 

    s DPH

    TL-WPA4226KIT je powerline kit, sloužící pro přenos dat přes elektrickou síť a navíc v každé Powerline jednotce integruje WiFi Access Point, což je velké usnadnění, že v onom instalovaném místě nepotřebujete další zařízení v podobě dedikovaného Access ..

    1 569 Kč 

    bez DPH

    1 898 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • D

      Dočasně změněna cena

    • N

      Na objednávku

    • D

      Dočasně nedostupné

    • B

      Bazar

    • D

      Dostupnost na 734 310 460

    • D

      DOPRAVA ZDARMA

    • B

      BONUS

    • P

      Prodej ukončen

    • V

      Ve výrobě

    • HLS

      - Hlavní sklad - Lipník n.B.
    • MOP

      - Montážní sklad Přerov
    • PRA

      - Sklad Praha
    • DIP

      - Externí sklad - DIP
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

    K provozování našeho webu www.t-cz.com využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...