0
Košík je prázdný
0

    Infolinka: 

    +420 734 310 460

    E-mail: 

    info@t-cz.com

    Status

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    Status: Novinka

    219 produktů
    11 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    Zbrusu nová značka Mercusys pochází z dílny známého výrobce síťových prvků TP-Link. Snaží se zaujmout nižší cenou při zachování maximální možné kvality zpracování i použitých součástek

    263 Kč 

    bez DPH

    318 Kč 

    s DPH

    Optický splitter ULTIMODE SO-4-7A rovnoměrně rozděluje optický výkon přenášený v optické trase do čtyř dílčích tras. Rozdělovač se vyznačuje stabilními parametry v celém rozsahu 1260-1650 nm a kompaktní velikostí, která umožňuje instalaci v malých optický

    588 Kč 

    bez DPH

    711 Kč 

    s DPH

    Záložní napájecí zdroj UPS - EAST 1000S-LCD (1000VA/800W) Line Interactive

    3 508 Kč 

    bez DPH

    4 245 Kč 

    s DPH

    Záložní napájecí zdroj UPS - EAST 20000-LCD (20000VA/18000W) online - 3 fázový

    93 300 Kč 

    bez DPH

    112 893 Kč 

    s DPH

    MC220L je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC220L, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH, je určen pro..

    413 Kč 

    bez DPH

    500 Kč 

    s DPH

    MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modul..

    254 Kč 

    bez DPH

    307 Kč 

    s DPH

    SXT LTE kit je speciální varianta velice oblíbené SXT jednotky bez podpory standardů 802.11. Místo toho má vestavěný LTE modem kategorie 4 pro rychlost stahování až 150Mbps a odesílání až 50 Mbps. Perfektní volba do odlehl

    2 263 Kč 

    bez DPH

    2 738 Kč 

    s DPH

    Kleště HT-N3 jsou určeny pro krimpování konektorů Solarix s označením KRJS45/6ASLD . Kleště jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který zajišťuje jejich dlouhou životnost a spolehlivost. Podporované konektory : RJ45 8p8c Materiál nekovových částí : FR ..

    1 757 Kč 

    bez DPH

    2 126 Kč 

    s DPH

    Systém strukturované kabeláže Solarix – CAT5E nabízí kvalitní patch kabely, které se vyznačují výbornými přenosovými vlastnostmi, spolehlivostí a dlouhou životností i při zvýšeném namáhání. Patch kabely jsou vyrobeny s tzv. litou ochranou, která zajišť..

    19 Kč 

    bez DPH

    23 Kč 

    s DPH

    DVB-T/T2 anténa TELMOR Digit Active je navržena pro příjem signálů v pásmu VHF (174 - 230 MHz) i UHF (470 - 790 MHz). Anténa má vestavěný zesilovač pro pásmo UHF. Možnost montáže antény je na střechy, stěny, balkony i obytné auta.

    805 Kč 

    bez DPH

    974 Kč 

    s DPH

    Napájecí zdroj 24V 5A , konektor 5,5/2,1mm

    1 223 Kč 

    bez DPH

    1 480 Kč 

    s DPH

    Pigtail cable, I-PEX to SMA female reverse connector, 15 cm cable, RoHS compliant.

    70 Kč 

    bez DPH

    85 Kč 

    s DPH

    40 kanálů FM/AM - 12 / 24 V - Up/down ovládaní na mikrofonu - Volume ON/OFF - Manualní squelch and ASC - Multi-funkční LCD display - S-meter - Public Address - ANL filter - F funkce tlačítko - Beep Funkce - Roger Beep - TOT (Time out timer)

    1 975 Kč 

    bez DPH

    2 390 Kč 

    s DPH

    Mobilní zábrana slouží k rychlému ohraničení staveb, parkovišť, korydorů nebo jiných prostor. Při zakoupení na firmu s platným IČ je poskytnuta sleva.

    1 721 Kč 

    bez DPH

    2 082 Kč 

    s DPH

    CRS328-4C-20S-4S+RM má 32 portů

    6 421 Kč 

    bez DPH

    7 769 Kč 

    s DPH

    Vlnka na stožár střední - pásovina 40x5mm - rozteč děr 100mm - průměr děr 11mm Povrchově upraveno galvanickým zinkem.

    310 Kč 

    bez DPH

    375 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • N

      Na objednávku

    • D

      Dočasně nedostupné

    • D

      DOPRAVA ZDARMA

    • B

      BONUS

    • V

      Ve výrobě

    • HLS

      - Hlavní sklad - Lipník n.B.
    • MOP

      - Montážní sklad Přerov
    • PRA

      - Sklad Praha
    • DIP

      - Externí sklad - DIP
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

    K provozování našeho webu www.t-cz.com využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...