0
Košík je prázdný
0

    Infolinka: 

    +420 734 310 460

    E-mail: 

    info@t-cz.com

    Optický rozbočovač TOS 32F (32x výstup, FC/PC)

    Optický rozbočovač TOS 32F (32x výstup, FC/PC)

    Novinka

    Výrobce
    Triax
    Kód
    A98898XX
    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    8 300 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    10 043 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      Number of outputs 32
      Connectors FC/PC
      Insertion loss (1310 nm, 1550 nm) 16,7 dB
      C/R (typical) 25%
      Dimensions 175x50x155 mm

      Produkt manažer:

      Bc. Adam Sehnálek,  +420733736933,  adam.sehnalek@t-cz.com

      Zařazení produktu

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Diskuse (0)

      Související dokumenty

      EnlargementOrigSize
      A98898.jpg

      Související produkty

      Přijímač / konverter byl navržen tak, aby replikuje satelitní IF, DVB-T a FM / DAB signály přicházející v optické formě z vysílače FibSZ-ODU32 přes pasivní optickou síť. Zařízení má 5 výstupů provádějících výstupní RF signály než čtyři SAT-IF polarizační

      3 856 Kč 

      bez DPH

      4 665 Kč 

      s DPH

      Přijímač / konverter byl navržen tak, aby replikoval satelitní IF, DVB-T a FM / DAB signály přicházející v optické formě z vysílače přes pasivní optickou síť. Zařízení má 4 výstupy přidělující výstupní RF signály jako čtyři SAT-IF polarizační/pásmové komb

      3 706 Kč 

      bez DPH

      4 484 Kč 

      s DPH

      K provozování našeho webu www.t-cz.com využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...